Kuchyně, obývací pokoje, nábytek, postele
DVL SELENA VARIO bez matrací 180/200 12.880,-

DVL SELENA VARIO bez matrací 180/200 12.880,-

Komfortní dvoulůžko s volně loženou matrací s kvalitním 28-lamelovým roštem polohovacím pod hlavou (5 poloh).Ideální výška postele vám zaručí pohodlné ranní vstávání. Samozřejmostí je velký úložný prostor s přístupem otevírání od nohou.

Rozměry: šířka 173 cm, výška 113 cm, délka 222 cm.

Uvedená cena je za dvoulůžko 180x200 cm s rošty, bez matrací a doplňků

Možnost výběru matrace

- matrace ALFA - 5-zónová profilovaná matrace s horní roznášecí vrstvou z elastické a prodyšné zátěžové PUR pěny, pod níž je vrstva z kvalitní tuhé RE pěny.Profilace matrace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku a lepší provzdušnění matrace. Nosnost 110 kg.

- matrace GAMA - Komfortní 5-zónová sendvičová matrace, jejíž ložná plocha je tvořena z vysoce zátěžové kvalitní studené pěny COOLFLEX, která je profilovaná do 5 anatomických zón, což zajišťuje dokonalé uvolnění a rgeneraci těla. Spodní vrstva z tužší pěny zvyšuje nosnost matrace. Nosnost 130 kg.

- matrace DELTA - Luxusní 5-zónová matrace, jejíž jádro je vyrobena z vysoce kvalitní elastické studené pěny COOLFLEX. Pěna Coolflex se dáky svým vlastnostem optimálně přizpůsobí tělu a umožní tak zdravý a klidný spánek, regeneraci svalstva a dokonalé provzdušnění matrace. Nosnost 120 kg.

- matrace LUX - Komfortní 5-zónová matrace vyrobená ze 3 vrstev kvalitních vysoce zátěžových studených pěn COOLFLEX. Její hlavní předností, kromě nosnosti 130kg, je univerzálnost, která díky rozdílné profilaci pěn. Matrace je vhodná pro partnery. Každý si najde tu správnou stranu, která mu zajistí kvalitní spánek a dokonalou regeneraci těla. Nosnost 130 kg.


Back to Category

Date

11. listopad 2020

Categories

zbozi