Kuchyně, obývací pokoje, nábytek, postele
čalouněná souprava GRENOBLE OT-2F P 25.690,-

čalouněná souprava GRENOBLE OT-2F P 25.690,-

Moderní rohová rozkládací sedací souprava, která patří do zákazníky hojně obdivované a oblíbené řady sedacího nábytku GRENOBLE. Jsme si jistí, že si nejen svým vzhledem, ale i užitnými vlastnostmi získá i vás.

Sedací souprava GRENOGLE je koncipována do tvaru písmene L, můžete ji rozložit na lůžko, které bude disponovat ložnou plochou 204 × 126 centimetrů. A jak už tomu u rozkládacích sedacích souprav bývá, může se pochlubit i úložným prostorem. Sedáky jsou vyplněny vysokoelastickou pěnou, uloženou na pružině vlnovec. Jistě oceníte taky úžasnou vychytávku, a to, že záhlavníky jsou nastavitelné.

Sedací souprava GRENOBLE je široká 264, vysoká až 103 a hluboká 178 centimetrů. Vybírat můžete ze stejných odstínů, jaké najdete u celé rodiny sedaček GRENOBLE, takže spolu budou skvěle ladit. Levá nebo pravá varianta je samozřejmostí, stejně jako možnost nákupu na splátky a doprava, kterou si vezmeme na starosti my.

Vybírat můžete z několika základních barev potahů a také za příplatek možnost výběru potahové látky ze vzorníku AGMAMITO, DAVIS a TOCCARE, který naleznete zde.

Rozměrový obrázek:
GRENOBLE OT-2F

Back to Category

Date

26. listopad 2020

Categories

zbozi

Please publish modules in offcanvas position.