Kuchyně, obývací pokoje, nábytek, postele
válenda KLASIK 90/200  3.875,-

válenda KLASIK 90/200 3.875,-

Dokonalá kombinace pečlivého zpracování a jednoduchosti

Jednolůžková čalouněná postel Klasik patří do modelové řady českého výrobce postelí NewDesign, který se pyšní postelemi s pečlivým zpracováním a s osobitým designem. Tato postel vyhoví všem zákazníkům, kteří hledají cenově dostupnou válendu, ale přitom si chtějí dopřát kvalitní spánek. Tato postel zaujme také velkým úložným prostorem, přístupným bočně výklopným lamelovým roštem i výběrem matrací.

Vysoká kvalita v ideálních rozměrech

Čalouněnou postel s úložným prostorem Klasik je možno objednat s ložnou plochou o velikosti 80x200 nebo 90x200 cm. Možnost prodloužení délky na 210 či 220 cm a cenu zašleme na dotaz.

Korpus postele je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Nožky jsou nízké, s výškou pouhých 3,5 cm. Výška rámu postele je ca 25 cm. Úložný prostor je hluboký ca 20 cm.

Čalouněnou postel Klasik si můžete zvolit s pružinovou matrací nebo matrací MANA. Výsledná výška lehací plochy bude ca 42 cm.

 

Výběr matrací u postele Klasik

Postel Klasik je možno objednat s pružinovou matrací nebo matrací MANA.

Matrace Pružina - ekonomická středně tuhá matrace s pružinovým jádrem typu Bonel a vrstvou elastické PUR pěny. Nosnost do 100 kg.

Matrace MANA - je sendvičová středně tuhá matrace, horní vrstva je vyrobená ze 3 cm kvalitní HR studené pěny. Vyznačuje se vyšší pevností a tvarovou stálostí. Výška matrace 15 cm. Nosnost do 110 kg.

Matrace je pevně přičalouněná k lamelovému roštu. Postel je dodávána zkompletovaná. Válenda je balená v papíru a igelitovém obale.

Velký úložný prostor uschová vše potřebné

Velký úložný prostor je součástí čalouněné postele Klasik a nabízí úložnou výšku ca 20 cm. Dno úložného prostoru je řešeno hnědou MDF deskou.

Přístup do úložného prostoru je řešen pomocí bočně výklopného lamelového roštu. Bočně výklopný rošt zajistí přístup do úložného prostoru po celé délce postele. Vyklápění roštu je zajištěno pomocí pružinového mechanismu, takže zvedání a zavírání zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly.

Potahy jsou moderní i praktické

Jednolůžková postel Klasik nabízí možnost velkého výběru potahových látek. V nabídce naleznete oblíbené kombinace ekokůže a látky, i potahy z pevné látkové tkaniny s vysokou odolností proti otěru. Mezi moderní potahy patří voděodolné látky typu Mikroplyš, které jsou omyvatelné a jednoduché na údržbu.

Na obrázku je postel v kombinaci potahů 118-Černá vzor/Flone 70 (zelená).


Čím vás válenda Klasik nejvíc zaujme?

Válenda Klasik je vhodná pro všechny, kteří hledají jednoduchou postel s kvalitní matrací za přijatelnou cenu. Vybírat můžete z pružinového jádra nebo pěnové matrace Mana. Také velký úložný prostor najde jistě rychlé uplatnění.


Back to Category

Date

22. leden 2021

Categories

zbozi